Příplatkové aktivity a výlety Tábor Varvažov

V rámci tábora nabízíme i několik doplňkových aktivit, výletů a upomínkových předmětů. Tyto si je možné objednat spolu s přihláškou na tábor nebo si je přikoupit přímo na táboře z kapesného. Výlety a aktivity jsou zcela dobrovolné a jsou plánované tak, aby minimálně narušili program tábora. Kteroukoliv aktivitu si můžete objednat v přihlášce na tábor.

Cestovní pojištění a garance storna pobytu:

Dovolujeme si Vám nabídnout sjednání cestovního pojištění u České podnikatelské pojišťovny pro pobyty na území České republiky a garanci vrácení peněz při stornu pobytu za jednotnou cenu 190 Kč na osobu a pobyt. Cestovní pojištění si můžete objednat v přihlášce na tábor.

Aktivity v areálu tábora

Jízda na čtyřkolkách:

Jízda na čtyřkolkách je asi nejoblíbenější aktivitou v areálu tábora. Jízda probíhá na uzavřené dráze pro přímo v areálu tábora bez ostatního provozu. Po zkušenostech z minulých let jsme letos upravili časy jízd na 2 krát 15 minut, to znamená, že každý účastník má možnost si zajezdit dvakrát za turnus.

Na začátku vás čeká krátká příprava, zaměřená na obsluhu a technické parametry čtyřkolky. Čtyřkolka je vybavena automatickou převodovkou, díky které si můžete naplno vychutnávat zážitek z jízdy. Jízda na čtyřkolce není omezena věkem dětí. Mladší děti jezdí na čtyřkolce s obsahem do 50 ccm, starší děti jezdí na čtyřkolce silnější. Čtyřkolky mají z bezpečnostních důvodů omezenou rychlost. Děti jsou před jízdou seznámeny s pravidly jízdy a s bezpečnou manipulací se strojem. Vedoucí také po celou dobu jízdu sleduje a případné nedodržení pravidel trestá vyloučením z jízdy.

Děti dostanu přilbu a ochranou bundu. Pro jízdu na čtyřkolce je nutno vyplnit a podepsat „souhlas s účastí jízda na čtyřkolce“ od rodiče nebo zákonného zástupce. Jízda na čtyřkolce je za příplatek 200,- Kč (8 €).

Hra Paintball:

Paintball se hraje s pomocí speciální značkovací pistole, která vystřeluje želatinové kuličky naplněné nezávadným potravinářským barvivem. Hráči jsou rozdělení do dvou týmů a v simulované bitvě soutěží o vlajku. Před začátkem hry jsou všichni hráči seznámeni s bezpečností a pravidly hry, které je bezpodmínečně nutné dodržovat. Hra probíhá v lese v blízkosti areálu tábora.

Účast na hře paintball je za příplatek 200,- Kč (8 €) která pokrývá náklady na 200 kuliček, což je dostatečný počet na hru. Hráči dostanou k zapůjčení maskáče, zbraň, masku a kuličky. Po vystřílení zásoby 200 kuliček je možno dokoupit další na místě za 1,- Kč za náboj. Pro účast na hře paintball je nutno vyplnit a podepsat „souhlas s účastí na hře paintball“ od rodiče nebo zákonného zástupce, který Vám bude zaslán s přihláškou na tábor nebo je ke stažení v sekci Dokumenty k táboru.

Hra Airsoft:

Airsoft je hra velmi podobná paintballu s tím rozdílem, že airsoftové zbraně používají menší kuličky, které se při kontaktu s cílem neroztrhnou, a tudíž neznečistí oděv hráče. Hráči jsou rozdělení do dvou týmů a v simulované bitvě soutěží o vlajku. Před začátkem hry jsou všichni hráči seznámeni s bezpečností a pravidly hry, které je bezpodmínečně nutné dodržovat. Hra probíhá v lese v blízkosti areálu tábora.

Účast na hře airsoft je za příplatek 200,- Kč (8 €) která pokrývá náklady na kuličky na jednu hru. Hráči dostanou k zapůjčení maskáče, zbraň, masku a kuličky. Pro účast na hře airsoft je nutno vyplnit a podepsat „souhlas s účastí na hře airsoft“ od rodiče nebo zákonného zástupce, který Vám bude zaslán s přihláškou na tábor nebo je ke stažení v sekci Dokumenty k táboru.

Výlety

Aquapark:

Nejoblíbenější výlet, kterého se účastní více než polovina dětí. Výlet pořádáme většinou ve volný den. Odjezd je dopoledne po snídani, příjezd kolem 17 hodiny. Účastníkům je zajištěna strava a pitný režim po celý den. Výlet je vhodný i pro nejmenší děti. Návštěva aquaparku je za příplatek 390 Kč (16 €). Za příznivého počasí jezdíme do aquaparku Hluboká nad Vltavou, v případě chladného počasí volíme krytý aquapark v Příbrami. Cena zahrnuje celodenní nájem autobusu, vstupné do aquaparku a DPH.

Lezecká stěna Písek:

Lezecké centrum Písek je jedno z největších lezeckých center v ČR. V centru je na výběr několik lezeckých programů. Účastníci dostanou balíčky s jídlem a pití na cestu. Příplatek za tuto akci je 350,- Kč (14 €). Cena zahrnuje nájem autobusu, vstupné do centra a DPH.

Upomínkové předměty

  • Tričko s logem tábora – cena 200 Kč
  • Kšiltovka s logem tábora – cena 200 Kč
  • Batůžek s logem tábora – cena 120 Kč

Naše fotky Naše videa

Letní dětské tábory, katalog rekreací pro děti.

www.taboreni.cz

Letní tábory Agentury7

Chata Malá Rennerovka

Dvorská bouda

Penzion Vápenka

Hotel Maxov

RS Varvažov

RS Náměšť nad Oslavou