Příplatkové aktivity a výlety Tábor Náměšť

V rámci tábora nabízíme i několik doplňkových aktivit, výletů a upomínkových předmětů. Veškeré aktivity jsou zcela dobrovolné a jsou plánované tak, aby minimálně narušily program tábora.
Kteroukoli aktivitu si můžete objednat v přihlášce na tábor nebo přímo na místě v prvních dnech tábora.

Garance storna pobytu

Dovolujeme si Vám nabídnout sjednání garance vrácení peněz při stornu pobytu za jednotnou cenu 290 Kč na osobu a pobyt. Garanci storna si můžete objednat v přihlášce na tábor.

Aktivity v areálu tábora

Hra Paintball:

Paintball se hraje za pomocí speciální pistole, která vystřeluje kuličky naplněné nezávadným potravinářským barvivem. Hráči jsou rozdělení do dvou týmů a v simulované bitvě soutěží. Před
začátkem hry jsou všichni hráči seznámeni s bezpečností a pravidly hry, které je bezpodmínečně nutné dodržovat. Hra probíhá v lese v blízkosti areálu tábora.

Účast na hře paintball je za příplatek 250,- Kč (8 €) která pokrývá náklady na 200 kuliček, což je dostatečný počet na hru. Hráči dostanou k zapůjčení maskáče, zbraň, masku a kuličky. Po vystřílení
zásoby 200 kuliček je možno dokoupit další na místě za 1,- Kč za náboj. S ohledem na charakter hry paintball je nutné brát zřetel na možnou bolestivost zásahu paintballovou kuličkou.

Výlety

Výlet do aquaparku Laguna v Třebíči:

Nejoblíbenější výlet, kterého se účastní více než polovina dětí. Výlet pořádáme většinou ve volný den. Odjezd je po dřívějším obědě a příjezd je v podvečerních hodinách. Účastníci dostanou balíčky s jídlem na cestu (pečivo, marmeláda/paštika, ovoce, oplatka...). Výlet je vhodný i pro malé děti, které umí plavat. Cena zahrnuje celodenní nájem autobusu, vstupné do aquaparku a DPH.

Návštěva Aquaparku je za příplatek 390,- Kč (12 €).

Lanové centrum v Třebíči:

Velmi populární výlet, kterého se pravidelně účastní asi třetina dětí. V centru je na výběr několik lezeckých tras a překážek. Lanové centrum je vhodné pro děti od 6 let, je však na zvážení rodičů, je-li jejich dítě dostatečně fyzicky zdatné na to, aby cestu po lanových překážkách zvládlo. Účastníci dostanou balíčky s jídlem na cestu.

Příplatek 420 Kč (16 €). Cena zahrnuje nájem autobusu, vstupné do centra a DPH.

Upomínkové předměty

  • Tričko s logem tábora – cena 250 Kč
  • Kšiltovka – cena 250 Kč

Naše fotky Naše videa

Slevy