Příplatkové aktivity a výlety Tábor Náměšť

Příplatkové aktivity a výlety Tábor Náměšť

V rámci tábora nabízíme i několik doplňkových aktivit, výletů a upomínkových předmětů. Veškeré aktivity jsou zcela dobrovolné a jsou plánované tak, aby minimálně narušili program tábora. Kteroukoliv aktivitu si můžete objednat v přihlášce na tábor nebo přímo na místě v prvních dvou dnech tábora.

Garance storna pobytu

Dovolujeme si Vám nabídnout sjednání garance vrácení peněz při stornu pobytu za jednotnou cenu 190 Kč na osobu a pobyt. Garanci storna si můžete objednat v přihlášce na tábor.

Aktivity v areálu tábora

Hra paintball:

Paintball se hraje s pomocí speciální značkovací pistole, která vystřeluje želatinové kuličky naplněné nezávadným potravinářským barvivem. Hráči jsou rozdělení do dvou týmů a v simulované bitvě soutěží o vlajku. Před začátkem hry jsou všichni hráči seznámeni s bezpečností a pravidly hry, které je bezpodmínečně nutné dodržovat. Hra probíhá v lese v blízkosti areálu tábora.

Účast na hře paintball je za příplatek 200 Kč (8 €), který pokrývá náklady na 200 ks kuliček, což je dostatečný počet na hru. Hráči dostanou k zapůjčení maskáče, zbraň, masku a kuličky. Po vystřílení zásoby 200 kuliček je možno dokoupit další na místě za 1 Kč za náboj. Pro účast na hře paintball je nutno vyplnit a podepsat „Souhlas s účastí na hře paintball“ od rodiče nebo zákonného zástupce, který Vám bude zaslán s přihláškou na tábor nebo je ke stažení v sekci Dokumenty ke stažení.

Hra airsoft:

Airsoft je hra velmi podobná paintballu s tím rozdílem, že airsoftové zbraně používají menší kuličky, které se při kontaktu s cílem neroztrhnou, a tudíž neznečistí oděv hráče. Hráči jsou rozdělení do dvou týmů a v simulované bitvě soutěží o vlajku. Před začátkem hry jsou všichni hráči seznámeni s bezpečností a pravidly hry, které je bezpodmínečně nutné dodržovat. Hra probíhá v lese v blízkosti areálu tábora.

Účast na hře airsoft je za příplatek 200 Kč (8 €), který pokrývá náklady na kuličky na jednu hru. Hráči dostanou k zapůjčení maskáče, zbraň, masku a kuličky. Pro účast na hře airsoft je nutno vyplnit a podepsat „Souhlas s účastí na hře airsoft“ od rodiče nebo zákonného zástupce, který Vám bude zaslán s přihláškou na tábor nebo je ke stažení v sekci Dokumenty ke stažení.

Výlety

Výlet do aquaparku Laguna v Třebíči:

Nejoblíbenější výlet, kterého se účastní více než polovina dětí. Výlet pořádáme většinou ve volný den. Odjezd je dopoledne po snídani, příjezd je kolem 17 hodiny. Účastníci dostanou balíčky s jídlem a pití na cestu. Výlet je vhodný i pro nejmenší děti. Cena zahrnuje celodenní nájem autobusu, vstupné do aquaparku a DPH. Návštěva Aquaparku je za příplatek 290 Kč (12 €).

Lanové centrum Proud v Brně:

Velmi populární výlet, kterého se pravidelně účastní asi 30 procent dětí. V centru je na výběr několik lezeckých tras. Lanové centrum je vhodné pro děti od 6 let, je však na zvážení rodičů, je-li jejich dítě dostatečně fyzicky zdatné na to, aby cestu po lanových překážkách zvládlo. Účastníci dostanou balíčky s jídlem a pití na cestu. Příplatek 390 Kč (16 €). Cena zahrnuje nájem autobusu, vstupné do centra a DPH.

Upomínkové předměty

  • Tričko s logem tábora – cena 200 Kč
  • Kšiltovka Snapback s logem tábora – cena 200 Kč
  • Batůžek se stahovací šňůrkou a logem tábora – cena 120 Kč

Naše fotky Naše videa

Letní dětské tábory, katalog rekreací pro děti.

www.taboreni.cz

Letní tábory Agentury7

Chata Malá Rennerovka

Dvorská bouda

Penzion Vápenka

Hotel Maxov

RS Varvažov

RS Náměšť nad Oslavou