Často kladené otázky

Jak přihlásím své dítě na tábor?

Dítě lze jednoduše zaregistrovat po přihlášení do systému. Můžete si tak sami zvolit zaměření tábora i příplatkové aktivity. Díky tomu máte vše pod palcem a zvládnete napříště přihlásit své dítě jediným kliknutím.

Jak se moje děti na tábor dostanou?

Doprava je zajištěna autobusy smluvních dopravců, a to hned z několika měst v různých koutech České republiky.

Vaše dítě můžete přivézt i Vy sami. V takovém případě, prosíme, abyste dodrželi veškeré instrukce, zejména pak čas příjezdu.

Více se lze dočíst na jednotlivých záložkách pro každý areál.

Myslete však na to, že kapacita našich autobusů je omezená. Dejte nám proto včas vědět, pokud se rozhodnete způsob dopravy změnit. Žádostem podaným později, než 7 dní před nástupem na tábor, nemusí být z organizačních důvodů vyhověno.

Pro jaké děti jsou tábory určeny?

Na našich táborech je vítán každý, kdo splňuje věkový limit a komu to jeho zdravotní stav umožňuje.

Lze použít lékařské potvrzení i na jiném formuláři, než je ke stažení na vašich stránkách?

Samozřejmě. Formulářů pro lékařské potvrzení existuje celá řada, a všechny jsou platné, obsahují-li veškeré povinné náležitosti. Lze využít jeden formulář na více akcí, je však důležité ohlídat si jeho platnost.

Zároveň chceme upozornit rodiče, že děti bez tohoto potvrzení, jakožto i bez dalších povinných dokumentů, nemohou být z hygienických předpisů do areálu tábora vpuštěny. Všechny dokumenty důležité pro účast na táboře jsme pro Vás nachystali v sekci „ke stažení“.

Lze na tábor přihlásit i dítě v předškolním věku?

Děti v předškolním věku z personálních a organizačních důvodů nepřijímáme. Budeme se však těšit, až váš malý táborník povyroste a mi ho budeme moci přivítat v našich řadách.

Může si mé dítě vzít s sebou na tábor mobilní telefon či jinou elektroniku?

Zakázat to nikomu nemůžeme, avšak výrazně doporučujeme nechat telefon i veškerou další elektroniku a cennosti doma.
V opačném případě upozorňujeme, že při ztrátě, poškození či odcizení zařízení neneseme za vzniklou škodu žádnou odpovědnost. Pro více informací navštivte  táborový řád.

Mohou spolu v jedné chatce spát sourozenci opačného pohlaví?

Ubytování je striktně rozděleno na dívčí a chlapeckou část. Nelze spolu tedy ubytovat dívku a chlapce v jedné chatce, a to ani na žádost rodičů či v případě sourozeneckých dvojic.

Mohou si mé děti vybrat s kým budou bydlet?

Ačkoliv se snažíme přihlédnout k přáním našich táborníků, splnění požadavků na ubytování z organizačních důvodů nemůžeme garantovat.

Je na vašem táboře možnost upravit stravu dle diety dítěte?

Ano! Rádi tak pro vaše dítě zařídíme například bezlepkovou dietu, avšak nezaručujeme vegetariánskou či veganskou stravu.Prosíme proto, abyste informace o požadavcích na úpravu jídelníčku uvedli v přihlášce.

Více o stravě na našich táborech se dozvíte na záložkách pro každý areál.

Můžu přijet své dítě na tábor navštívit?

Návštěvy nejsou během konání tábora povoleny. Snažíme se zajistit vašim dětem maximální bezpečnost, a proto z hygienických i bezpečnostních důvodů platí přísný zákaz pohybu cizích osob po areálu.

Mají děti k dispozici teplou vodu?

Ano! Areál tábora je vybaven sociálními zařízeními včetně sprch s teplou vodou. Více se o vybavení táborového areálu dočtete na záložkách pro každý areál.

Naše fotky Naše videa

Slevy

Chata Malá Rennerovka

Dvorská bouda

Hotel Vápenka

Hotel Museum

Hotel William

RS Náměšť nad Oslavou

Botel Vodník