Naši vedoucí - Dvorská Bouda

Tomáš – hlavní vedoucí.

Na Dvorskou boudu jsem několik let jezdil jako dítě, následně jsem si vyzkoušel pozici praktikanta, vedoucího i hlavního vedoucího. Mám zkušenosti s vedením škol v přírodě, táborů a práci s dětmi se věnuji naplno už pár let. Baví mě hudba a na diskotékách vystupuji vždy jako DJ Přepal to. Takže se máte na co těšit!

Bětka – vedoucí, zdravotník

Na tábory jezdím od 16 let jako praktikantka a poději, jako vedoucí, nebo zdravotník. Už pár let se věnuji práci s dětmi na táborech, školách v přírodě a lyžařských kurzech. Na Dvorskou boudu pojedu letos po třetí. Mám vystudovanou střední zdravotnickou školu. Baví mě běhání, vodáctví, četba a cestování. A na tábor se už teď moc těším!

David – vedoucí

Už jako malé dítě jsem jezdíval na letní tábory, hlavně do Beskyd a Českého ráje. Později jsem se stal členem turistického oddílu. Láska k horám mi vydržela dodnes, několikrát za rok navštěvujeme Vysoké Tatry a děláme túry po horách a okolí. Pracoval jsem jako učitel na základní škole a tady už to byl malý krůček k ježdění a pořádání letních táborů pro děti. Od roku 2021 se aktivně věnuji práci s dětmi (školy v přírodě, adaptační, lyžařské a plavecké kurzy, letní a příměstské tábory).

Práce s dětmi mě nesmírně baví, je u toho spousta legrace a pěkných zážitků. Nu což, vydejme se tedy společně na další táborové dobrodružství!

Šárka – vedoucí

Už jako mladší jsem pravidelně hlídala děti různého věku. Baví mě práce s dětmi a ráda jezdím na tábory. Postupně jsem přešla z pozice dítěte na praktikanta a poté na vedoucího. Ráda si čtu a chodím na procházky do přírody. Šárka

Naše fotky Naše videa

Slevy