Naši vedoucí - Bezdružice

Dominik Štochl

Dominik je dalším z našich táborových štamgastů, který s námi na táboře tráví každé léto.
Jako účastník tábora jezdil od roku 2013 exkluzivně na taneční tábor, ale v roce 2016, když se stal personálem, vystřídal skoro všechny naše oddíly (od klasického tábora až po airsoft). Mimo jiné studuje pedagogickou školu a vedení táborových oddílů mu dává potřebnou praxi pro další kariéru. S Dominikem se můžete potkat na šestém turnuse na airsoftovém táboře.

Klára Kordová

Dnes si představíme Kláru!
Jezdí s námi už pěknou řadu let (stejně jako většina ostatních vedoucích) a náramně zapadla do našeho skvělého kolektivu. To je také jedním z hlavních důvodů, proč se rozhodla přidat k personálu. Baví ji trávit čas s ostatními účastníky tábora a hrát všelijaké hry. Má ráda hry sportovní, ale nevadí ani ty pomalejší a logické.
Vzkazuje, že se na všechny moc těší a toto léto ji můžete potkat na klasickém táboře.

Deptík

Náš airsoftový kolektiv je opravdu obrovský. Dnes si proto představíme dalšího z našich vedoucích.
Deptík jezdí na náš airsoftový tábor od roku 2014 jako účastník a od roku 2017 jako personál. Mezi jeho oblíbené aktivity patří airsoft (samozřejmě), procházky v lese, běhání, jízda na kole a rozhodně i kulturistika. Jeho specialitou je šití vlastní taktické výstroje, která je vždy vyladěná do nejmenších detailů.
S Deptíkem se můžete potkat na prvním turnuse

Jirka Dolanský

Dnes si představíme jednoho z našich zdravotníků
Jiřímu je 24 let a jezdí s námi od roku 2013. Původně jako účastník, ale během doby se přes role instruktora a vedoucího postupně propracoval až k roli zdravotníka tábora.
Na tábor začal jezdit jako personál, protože tábory tvořily příjemnou část jeho dětství a dle svých slov se svého dětství nechtěl vzdát . Každý rok se těší na atmosféru tábora, která ho přenáší do dob, kdy byl on sám ještě táborníkem.
Mezi jeho oblíbené činnosti patří jakýkoliv sport (posilování, kardio, in-line, ...), sbírání a hraní deskových her a chov koček.
Jirka se o všechny na táboře postará během šestého turnusu.

Kristián Hloušek

Přišel čas na představení dalšího vedoucího!
Kristián už jako účastník tábora, v roce 2021 ještě na starém areále na Varvažově, projevil ochotu a zájem vstoupit do personálních řad Military kempu a rozhodně to nebyla chyba, protože s námi jezdí dodnes!
Mezi jeho zájmy patří bojové sporty a udržování fyzické kondice. Nenechte se zmást smutným výrazem na fotce. V té době na sobě neměl svůj oblíbený maskovací vzor.
V létě ho potkáte na třetím turnuse na airsoftovém táboře.

Katka Wolfová

Kačce je 19 let a jako jedna z mála vedoucích si u nás neprošla "stádiem účastníka tábora", protože k nám v roce 2021 přijela rovnou jako personál. To určitě vůbec nevadí, neboť se už 12 let aktivně věnuje skautingu a má tedy opravdu solidní zásobu všemožných tábornických triků a zkušeností.
Na táboře ji nejvíce baví povídat si s dětmi a hrát s nimi hry. Obzvláště ji baví ty celotáborové Kačku můžete potkat jako vedoucí na klasickém táboře 3. turnusu.

Jan Ernest

Dnes si Vám dovolujeme představit jednoho z našich nejostřílenějších vedoucích.
Erný jezdí na airsoftový tábor od roku 2014 a samotný airsoft hraje už od útlého věku sedmi let! Během řady prázdnin u nás vstřídal všemožné pozice a jeho zkušenosti zaručují perfektní program pro každého člena military oddílu, kterému bude na prvním turnusu velet.
Přítomnost Ernýho vylučuje nudu!

Hanka Beranová

Hanka se do řad personálu přidala v roce 2020. Jako účastník si tábory vždy užila a proto chce v roli vedoucí na klasickém táboře vytvářet pro děti další zábavné programy a aktivity. Jezdí také jako vedoucí na angličtinu, kde se snaží aby se účastníci tábora něco nového naučili a přitom si tábor užili, jak se patří!
Letos se na Vás bude těšit 3. turnus na klasickém táboře a 7. turnus na anglickém

Honza Kabourek

Další člen našeho airsoft/military seskupení je Honza. Honza jel poprvé v roce 2017 na airsoftový tábor, kam jezdil další 2 roky jako účastník a od 2020 je v řadách vedoucích a instruktorů.
Jezdí s námi kvůli skvělému kolektivu a zapálení do airsoftu. Jeho koníčkem ale není pouze airsoft! S láskou se věnuje i autům, obzvlášť veteránským srazům, kam jezdí i se svým vlastním autem (pravidelní účastníci můžou auto znát jako "Bílé Fávo").
Zastihnout ho můžete na 4. a 7. turnusu airsoftového tábora.

Eliška Sandnerová

Jmenuje se Eliška a je jí 18 let. Na tábor jezdí od roku 2019 a vyzkoušela si u nás různé oddíly se všelijakým zaměřením. Nejvíce ji zaujal airsoft a proto u nás zůstala jako instruktor airsoftu. To ale rozhodně neznamená, že by nad ostatními oddíly mávla rukou.
Tento rok pojede jako personál už třetím rokem a potkáte ji jako vedoucí airsoftového tábora na 1. a 5. turnuse a jako vedoucí klasického tábora na 4. turnuse.

Michal Jára

Dnes Vám představíme dalšího ostříleného vedoucího z airsoftu.
Michalu Járovi (Řízkovi) je 22 let a letos s námi na tábor pojede desátým rokem po sobě!
Začal jezdit nejdříve jako účastník tábora kvůli tomu, aby se mohl sejít s kamarády, kteří bydleli přes celou republiku. Na táboře se mu tak zalíbilo, že se co nejdříve stal instruktorem a pak následně vedoucím. Řízek je zároveň členem AČR a rád předává své zkušnenosti ze služby. Také rád baví osazenstvo svými četnými historkami.
Můžete jej potkat na pátém a šestém turnuse.

Nella Pospíšilíková

We would like to introduce you to another member of our staff!
Jmenuje se Nell a na tábor jezdí od roku 2020. Původně jela jako táborník, ale hned po jejím prvním turnuse jsme si ji nechali jako lektora anglického tábora. Dnes anglický tábor vede a připravuje vše podstatné pro to, aby si děti čas strávený v Bezdružicích užily.
Její největší motivace a odměna je, když najde někoho, kdo je do angličtiny stejně zapálený jako ona a chce se dozvídat nové věci.

Václav Kopp

Dalším vedoucím našeho military oddílu je Vašek.
I přesto, že je v kolektivu vedoucích nováčkem a účastnil se jako vedoucí minulý rok poprvé, neváhal se letos registrovat již na několik turnusů! Nejvíce ho na military baví předávání svých vědomostí o vojenské výstroji a uniformách ostatním.
Jeho turnus vždy obsahuje minimálně jednu poučnou ukázku vojenské výstroje ozbrojených složek exotických zemí, kterou dlouhodobě sbírá. Nedílnou součástí této ukázky bývá osobní vyzkoušení všelijaké výstroje a širokého arzenálu replik zbraní. Focení se ve výstroji je samozřejmě povoleno.
Vaška tento rok potkáte na 5. a 6. turnuse.

Johana Žáková

Jako další z našeho vedoucovského seskupení Vám představujeme Johy.
Už od malička tancuje a od roku 2018 s námi jezdila jako účastník tanečního tábora. Minulý rok ji napadlo, že by se ráda přidala i mezi vedoucí, protože by moc ráda dětem umožnila vytvořit si stejně hezké vzpomínky, jako má na tábor ona. Od té doby je mezi personálem a její program baví malé i velké.
Letos se s Johy můžete setkat na 4. a 6. turnuse. Vzkazuje, že se na Vás všechny moc těší!

Karel Hujer

Karel je náš hlavní technik zbraní pro tábory v Bezdružicích. Je mu 27 let a jezdí s námi od roku 2009. První 3 roky jako účastník, poté jako instruktor, vedoucí, hlavní vedoucí vojska. Na tábor se vždy rád vrací kvůli super partě vedoucích a protože rád předává své dlouholeté zkušenosti z airsoftu a military dětem.
Karla můžete potkat na 1. a 4. turnuse a jeho častých návštěvách.

Daniel Burda

Danovi nebo spíše Burdisovi, jak ho většina zná, je 23 let a jezdí na náš tábor už od roku 2013. Jako dítě jezdil vždy a pouze na Military tábor, který si zamiloval a na který se vracel po dobu pěti let, dokud se nakonec nerozhodl přidat do našeho kolektivu vedoucích, aby mohl pomoci dalším dětem získat veškeré ty skvělé zážitky, co tu prožil. Mezi jeho záliby patří posilování, snowboarding a airsoft.
Burdise můžete letos potkat zejména na 2. Turnuse jako vedoucího na Airsoftovém táboře.

Matěj Petráň

Další člen naší bandy vedoucích je Matěj.
Patří k nám od roku 2021. Co ho k tomu vlastně vedlo? Prý si to na táboře jako účastník několikrát neskutečně užil, tak to zkusil i jako vedoucí a to se mu zalíbilo.
Mezi jeho největší koníčky patří chození po lese a spaní pod širákem, hlavně v zimě. Každoročně ho potkáte na 4. a 5. turnuse.

Valentýna Čížková

Valentýně je 18 let.
Na tábor jezdí od 2018 a třetím rokem jako personál na tanečním táboře. Tancuje od svých 3 let. Lektoři a vedoucí ji vždy na táboře inspirovali k novým tanečním zkušenostem, a proto se přidala do personálu, aby mohla dál předávat své zkušenosti o tanci dětem.
Letos s námi jede na 6. a 7. turnus.

Sára Mayová

Sáře je 20 let a jezdí s námi na tábory již od roku 2015. Jako dítě jezdila na taneční tábor a později se rozhodla přidat do týmu klasického tábora jako vedoucí.
Vždy se snaží přizpůsobit všem dětem, a proto vymýšlí spoustu kreativních, logických, i sportovních aktivit, ze kterých si děti vždy vyberou.
Sára se na vás bude těšit zejména 1., 6. a 7. turnus na klasickém táboře

Oliver Nagy

Sáře je 20 let a jezdí s námi na tábory již od roku 2015. Jako dítě jezdila na taneční tábor a později se rozhodla přidat do týmu klasického tábora jako vedoucí.
Vždy se snaží přizpůsobit všem dětem, a proto vymýšlí spoustu kreativních, logických, i sportovních aktivit, ze kterých si děti vždy vyberou.
Sára se na vás bude těšit zejména 1., 6. a 7. turnus na klasickém táboře

Jakub Kunc

Dalším členem našeho millitary je Jakub Kunc. Kubovi je 21 let a přidal se k nám v roce 2018. Začal s námi jezdit, neboť si prý tábor velmi užil a přeje si, aby tyto skvělé zážitky mohly prožívat i další děti. Na co nejvíce těší je kolektiv -> jak dětský, tak personální. S Kubou se můžete potkat na 7. turnuse, kde bude jako hlavní vedoucí.

Simona Boušková

Jako první člen z našeho ženského ansáblu, se Vám představí Simona Boušková. Simče je 21 let a jezdí s námi od roku 2012. Po pěti letech kdy jezdila jako dítě se rozhodla, že se přidá do řad našich instruktorů airsoftu. Od roku 2022 působí také jako hlavní vedoucí a vždy se snaží přinést něco nového, aby si táborníci odváželi ty nejkrásnější a jedinečné vzpomínky.
Letos se na ni můžete těšit na 4. a 5. tunuse.

Ondřej Blažo

Jako našeho prvního vedoucího Vám chceme představit Ondřeje ¨Evžena¨ Blaža. Ondrovi je 24 let a jezdí s námi již od roku 2015. Důvodem proč s námi začal jezdit je prý to, že se mu tato práce jevila jako fajn brigáda. Časem ovšel přilnul ke kolektivu jak dětí, tak vedoucích. Jeho hlavní záliby jsou millitary a vojenská historie. Ondru zastihnete většinu léta, ale hlavně se těší na 6. turnus, kam jede jako hlavní vedoucí.

Naše fotky Naše videa

Slevy