Klasický tábor v Náměšti nad Oslavou

Místo konání
LDT JISKRA, Velké Pole 47, Náměšť nad Oslavou 675 71, okres Třebíč
Doporučený věk
5–18 let
Odjezdová místa
Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Pardubice, Humpolec, Hradec Králové, Bratislava

TYTO TÁBORY NAJDETE I V NAŠICH DALŠÍCH AREÁLECH.

O klasickém táboře

Klasický tábor je jedním z nejoblíbenějších z naší nabídky táborů Náměšť. Každého turnusu se účastní v průměru 80 dětí různého věku a zájmů. Námi doporučený věk účastníků je 8 až 18 let. Pokud se rozhodnete přihlásit mladší účastníky, je nutné, aby byli soběstační v otázkách osobní hygieny, fyzicky zdatní pro zdolávání výletů v přírodě, a mentálně vyspělí s ohledem ke svému věku.

Program klasického tábora

Základem klasického tábora je celotáborová hra, která se prolíná celým turnusem a každý rok má jiné téma. Děti si zahrají spoustu zajímavých, dobrodružných, ale i kreativních her. Tábor je klasický, děti se tedy budou učit morseovku, uzly, základy zdravovědy, rozdělávání ohňů, a to vše hravou formou.

Nebude chybět ani spaní pod širákem (dobrovolné), brodění řekou, poznávání přírody a oblíbené hry jako vlajkovaná, šipkovaná, nebo táborové svatby. Každý rok chystáme také spoustu nových her, které děti ještě nehrály.

Večer si opečeme buřty u táboráku, zazpíváme si, a kdo bude chtít, půjde na večerní hlídku. Nesmíme zapomenout ani na stezku odvahy! Ve volném čase si mohou děti zasportovat – zahrát fotbal, přehazovanou, vybíjenou. V případě špatného počasí se dělá výtvarná dílna nebo si mohou děti navlékat korálky. Nebude chybět ani lukostřelba, pro starší děti, vrhání nožů, to vše samozřejmě pod dozorem zkušených vedoucích.

Volný čas, doplňkové a celotáborové programy

V areálu LDT Jiskra Náměšť pořádáme současně několik táborů s různým zaměřením a klasický tábor je jedním z nich. Snažíme se o to, aby děti netrávili čas pouze ve svém oddíle, ale aby se setkávaly i s dětmi z ostatních táborů. V případě klasického tábora probíhá interakce s dětmi z ostatních táborů zejména v odpoledním klidu a na večerním programu.

Hry, soutěže, relax a zábava: Jako na každém správném táboře ani u nás nebude chybět celotáborová hra a plno soutěží, večerní diskotéky, promítání filmu nebo opékání buřtů u ohně. Odpoledne je vyhrazeno především oddílovým soutěžím, etapovým hrám a koupání v bazénu.

Naše fotky Naše videa

www.taboreni.cz

Letní tábory Agentury7

Lyžařský tábor Agentury7

Chata Malá Rennerovka

Dvorská bouda

Hotel Vápenka

Hotel Maxov

Hotel Museum

Hotel William

RS Náměšť nad Oslavou

Botel Vodník