Naši vedoucí - Náměšť nad Oslavou

Jan ¨Jones¨ Pokorný

Honza s námi jezdí již od roku 2016, kdy jezdil jako dítě. Jeho hlavním důvodem proč jezdí s námi je i to na co se zároveň nejvíce těší -> jeho slovy ¨nekonečná Náměštská divočina¨.

Šimon ¨Kapitán¨ Kurka

Šimon s naší Agenturou jezdí už více než 10 let! A proč jezdí tak dlouho? Podle něho kvůli té srandě co s dětmi neustále zažívá. Ve svém volném čase se věnuje vojenství, studuje kriminalistiku a s outdoorem se dostal až za polární kruh.

Josef ¨Pepe¨ Bodiš

Josef s agenturou začal jezdit v roce 2013. Nejvíce ho baví práce s lidmi a vždy se těší na nové zážitky, které mu u nás na táboře rozhodně nechybí!

Gabriela Střelská

Gabča s naší agenturou jezdí osmým rokem a to hlavně proto, že jí agentura poskytuje volnost v tvorbě programu a vždy jí zajistí potřebné věci při jeho provedení.

Na tábor se kromě vedoucích a dětí těší na velký bazén a krásnou přírodu.

Eliška Vlasáková

Eliška s námi tak dlouho, protože je to dle jejích slov jediný tábor kde jsme ji přijali takovou jaká je, neboť na jiných táborech se nesetkala s úplně kladným zacházením a to ani jako dítě.

Lukáš Slabák

Lukáš vystudoval obor Technik Puškař, od roku 2018 slouží v AČR na pozici starší střelec a od roku 2021 také jako Hlavní vedoucí Branného oddílu v Táboře. Má za sebou také spoustu kurzů.

Nikola Novotná

Nikča pochází z Třebíče. Zatím je středoškolák logistických služeb, ale chystá se na vysokou školu a to Karlovu Univerzitu. Na taneční tábor jezdí již devět let a letos jede už čtvrtý jako vedoucí.
Miluje tanec, kyselé okurky, ale hlavně ty Znojmia. Na tábor Náměšť nad Oslavou jezdí vždycky moc ráda, protože je tam pokaždé skvělá banda lidí, se kterými se člověk nikdy nenudí.

Vojtěch Vrabec

Vojta studuje na České zemědělské univerzitě v Praze. Na tábor jezdím už od roku 2012.

Náměšť se stala jeho druhým domovem, kde může pomocí beatu a kousku prostoru vyjádřit sám sebe a zapadnout tak mezi své lidi. Tanec je jeho neodmyslitelnou součástí už od mala a projevuje se ve všem, co dělá. Žije si ve vlastním muzikálu, kterým proudí silná dávka energie a tu se snaží předávat i dál.

Miluje filmy Walta Disneyho, díky kterým může věřit ve své "šťastně až navěky".

David Bálka

Do Náměšti jezdí více než deset let. Studuje Fakultu Regionálního Rozvoje a Mezinárodních Studií. Ve volném čase se věnuje literatuře, sportu a videohrám.

Jeho slovy: Jestli existuje místo, které láme hranice času a prostoru, je to právě Náměšť!

Zuzana "Modrásek" Hodaňová

Do Náměšti jezdí více než deset let. Studuje Fakultu Regionálního Rozvoje a Mezinárodních Studií. Ve volném čase se věnuje literatuře, sportu a videohrám.

Aneta Michnová

Anetě studuje Veterinu v Brně. Do Náměště jezdila od malička a velmi ji těší když může předat své znalosti o koních dětem. Nejvíce ji baví vidět, jak se i z uplných začátečníků stávají pokročilí.

Ondřej ¨Cvak¨ Vrabec

Ondra pochází z Krkonoš a má velmi silný vztah k zimním sportům. Studuje na Falkutě tělesné výchovi UK. Na práci v táboře má rád, když může předávat informace, zkušenosti a zážitky posbírané z airsoftových akcí, školních kurzů, ale také ze cvičení a kurzů našeho airsoftového týmu.

Michal ¨Huhu¨ Houdek

Michal se věnuje airsoftu od roku 2006. Tábora Náméšt se účastní od roku 2014. Mimo tábory pracuje jako hasič. Mezi jeho záliby patří ,kromě airsoftu, fitness a kola Enduro/Downhill.

Záliby: airsoft, dobrovolní hasiči, mtb enduro/Downhill, fitness

Naše fotky Naše videa

Slevy