Naši vedoucí

Jitka Klosová – hlavní vedoucí tábory Varvažov

Absolventka Francouzsko – českého gymnázia v Olomouci, následně ve studiu pokračovala na UP Olomouc, obor Francouzština pro hospodářskou praxi. V rámci vysokoškolského studia studovala půl roku na francouzské univerzitě v Lille. Na naše tábory jezdí od roku 2005 jako oddílový vedoucí, zdravotník a jazykový lektor (Francouzštině se věnuje již 12 let). Od roku 2007 pak jako hlavní vedoucí v reálu Kunčice. V roce 2011 působí jako hlavní vedoucí táborů v areálu Varvažov.

Karel Švancara – taneční lektor a vedoucí

Karel Švancara se věnuje práci s dětmi a výuce moderního tance již více než 15 let a je jedním ze zakladatelů našich táborů. Karel Švancara založil a vede taneční skupinu SDG v Praze kde také působí jako lektor naší taneční školy.

Taneční praxe:

  • 2009 - Škola Muzikálového Herectví - divadlo Kalich (pedagog pohybové průpravy)
  • 2008 - Doplnění tanečního vzdělání v USA - New York
  • 2004-2005 - Studium Trenér a porotce tanečních disciplín pod Českou asociací Sport pro všechny akreditované Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy České republiky
  • 2000 – současnost - zakladatel, choreograf, tanečník a majitel Taneční skupiny SDG fungující v městech Olomouc a Šternberk, od roku 2009 nově v Praze. (Popin, Lockin, House Dance, základy Break Dance, New Style…aj..)

Jiří Svoreň – vedoucí Sportovní tábory Varvažov

Od 4 let trénuje bojová umění, zaměření na Kickbox, Sambo a Combat sambo, Grappling, MMA a klasická sebeobrana. Mezi jeho největší úspěchy patří 3. místo na Mistrovství Evropské Unie v Sambu. 1. místo na Mistrovství Polska v sebeobraně, dále titul Mistr ČR v Sambu a grapplingu pro rok 2008. Jirka je také trenérem dětí v klubu H.P. Martial Gym. A od roku 2010 působí v reprezentaci ČR v Sambu.

Miroslav "Dědek" Šimák – Hlavní vedoucí Military tábory Varvažov

Airsoftu a military se věnuje více než 5 let. Současně působí čtvrtým rokem v airsoftovém sdružení PSK. V roce 2010 vedl military sekce na táborech na Borku a Kunčicích. Kromě airsoftu a vojenství se věnuje také MMA, cyklistice, fitness, střelbě a kolektivním sportům.

Filip Krška - vedoucí paintball a airsoft

Airsoftu a vojenství se aktivně věnuje 7 let. Na naše tábory jezdí již třetím rokem. V roce 2010 působil jako vedoucí airsoft a paintball táborů na Borku a Kunčicích a jako zbraňový technik. Mimo airsoft se věnuje vojenské taktice, sebeobraně a střelbě. Filip je členem PSK týmu v Ostravě.

Jakub "Sykin" Sýkora - vedoucí paintball a airsoft

Airsoftu se věnuje pět let z toho čtyři roky v týmu PSK v Ostravě. Jakub trénuje bojové sporty Combat sambo, sambo, MMA. V roce 2010 působil jako vedoucí airsoft a paintball táborů na Borku a Kunčicích.

Petr "Koudel" Krška - vedoucí paintball a airsoft

Airsoftu se věnuje již více než 7 let. Mimo airsoft se věnuje kolektivním sportům, zajímá se o strojírenství, automobilové sporty a sportovní střelbu. V roce 2010 působil jako vedoucí airsoft a paintball táborů na Borku a Kunčicích.

Robin "Klofan" Dubec - vedoucí paintball a airsoft

Airsoftu se věnuje 5 let. Více než airsoftovou hru preferuje military airsoft, s tím také spojené tréninky taktiky, přežití atd. V roce 2010 působil jako vedoucí airsoft a paintball táborů na Borku a Kunčicích. Mezi jeho hlavní zájmy patří Hasiči, kterým se věnuje 8 let. Je členem JSDH Starý – Bohumín, kde působí jako velitel družstva.

Filip "Joker" Jarolík - vedoucí paintball a airsoft

Airsoftu se věnuje pátým rokem. K hlavním zálibám patří samozřejmě military airsoft (military), AČR, kempování a kutilství. V roce 2010 působil jako vedoucí airsoft a paintball táborů na Borku a Kunčicích a servisní technik zbraní.

Johan Pavlík - vedoucí paintball a airsoft

Aktivně se věnuje airsoftu 6. rokem pod v týmu PSK. Dává přednost spíše military než klasickému airsoftu. Zkušenosti: základní výcvik horolezectví, Branný kurz přežití, prezentace UO (''výcvik přežití''). Sebeobrana - Judo a Ju-jitsu, Combat Sambo (ruské bojové umění), mistr České Republiky ve sportovním amatérském sambu, 2.místo v Grapplingu. Hraje sedmým rokem házenou za Sokol Ostrava.

Tomáš Minář – Vedoucí Počítačový Tábor

V současné době studuje na Vysoké škole báňské v Ostravě, fakulta elektrotechniky a informatiky. Je majitelem studia Minář Production a zároveň provozovatelem serveru a sítě MinarNet.net. Mezi jeho koníčky patří zvukařina, natáčení a úprava videa, programování, grafika, tvorba webových stránek. Ve svém volném čase se stará o svoji firmu, která má širokou působnost na poli IT a multimédií. Více informací najdete na http://www.minarproduction.cz


Kontakty

© 2002 — 2017, Agentura7.cz