Military-airsoft Camp Varvažov

Místo konání: RS Avia Varvažov, Ostrovec PSČ 398 33, Jižní Čechy
doporučený Věk: 13 – 19 let
Odjezdová místa: Praha, Brno, Humpolec, Plzeň
Kapacita tábora: 50 míst
Turnusy a ceny: T 1.: 29.06.2019 - 08.07.2019 (10 dnů) - cena 4 090 Kč (164 €)
T 2.: 08.07.2019 - 17.07.2019 (10 dnů) - cena 4 090 Kč (164 €)
T 3.: 17.07.2019 - 26.07.2019 (10 dnů) - cena 4 090 Kč (164 €)
T 4.: 26.07.2019 - 04.08.2019 (10 dnů) - cena 4 090 Kč (164 €)
T 5.: 04.08.2019 - 13.08.2019 (10 dnů) - cena 4 090 Kč (164 €)
T 6.: 13.08.2019 - 22.08.2019 (10 dnů) - cena 4 090 Kč (164 €)
T 7.: 22.08.2019 - 30.08.2019 (09 dnů) - cena 3 290 Kč (132 €)

Přihlásit se na tábor
 

Tyto tábory najdete i v našich dalších areálech.

Program tábora

Military airsoft Camp VarvažovMilitary-airsoft camp je tábor určený pro kluky a holky 13-19 let. Tábor bude fyzicky náročnější než náš „klasický“ airsoftový tábor a bude se spíš podobat vojenskému výcviku. Airsoftové akce budou delší a náročnější na taktiku, bude obsahovat více nočních her, základní kurz přežití, hry se scénářem a hry proti vedoucím.

Tábor připravila skupina nejlepších airsofťáků z klubů a skupin z celé republiky. Více o vedoucích najdeš v sekci Naši Vedoucí.

doplňkový program a lekce:

Ani na military-airsoft campu si nemusíš nechat ujít spousty dalších aktivit, které jsou společné pro všechny účastníky táborů ve Varvažově. Všechny tyto aktivity jsou dobrovolné.

 • Bojová umění: výukové hodiny karate.
 • Kolektivní sporty: máme připraveno spoustu kolektivních her a soutěží. Nebude chybět fotbal, volejbal, ani plavání.
 • Hry a soutěže: Jako na každém správném táboře ani u nás nebude chybět celotáborová hra a plno soutěží.
 • Relax a zábava: koupání v Orlíku, večerní diskotéky, promítání filmu nebo opékání buřtů u ohně.
 • Hodiny konverzační angličtiny pod vedením certifikovaných lektorů. Výuka je přizpůsobena jak úplným začátečníkům tak pokročilým.

Příplatkové aktivity a výlety

Jako každý rok i letos Vás čeká několik doplňkových aktivit a výletů, kterých se máte možnost zúčastnit. Veškeré tyto aktivity jsou zcela dobrovolné a jsou plánované tak, aby minimálně narušili program tábora. Více informací naleznete na stránce Příplatkové aktivity.

 • Výlet do aquaparku v Hluboké nad Vltavou s prohlídkou zámku. Cena 390 Kč (16 €). Výlet je plánován na volný den každého turnusu, ale může se posunout v závislosti na počasí.
 • Celodenní výlet na zámek Orlík a hrad Zvíkov. Cena 480 Kč (19 €)
 • Celodenní výlet do Českého Krumlova. Příplatek 390 Kč (16 €)
 • Návštěva informačního centra jaderné elektrárny Temelín. Cena 230 Kč (8 €)
 • Hra Paintball. Cena 300 Kč (12 €)
 • Návštěva horolezecké stěny v Písku. Cena 350 Kč (15 €)
 • Jízda na čtyřkolce. Cena 290,- Kč (12 €)
 • Jízda na koni. Cena 150 (6 €)
 • Táborové tričko 200 Kč
 • Kšiltovka 300 Kč
 • Military výbava (ochranné pomůcky, zbraň, oblečení) 300 Kč (12 €)

Airsoftová výbava:

Military airsoft Camp Varvažov
 • Vlastní výbava: Pokud si přivezete vlastní výbavu, doporučujeme AEG zbraň s nabíječkou, kanady nebo pevnou obuv do lesa, rukavice, maskáče, a rukavice. Z důvodu bezpečnosti je nutné, abyste měli ochranu obličeje (obličejovou masku nebo ochranné brýle a šátek na obličej). Prosíme, abyste na tábor nevozili vlastní kuličky – na táboře máme dostatečné množství kuliček, které si můžete kdykoliv dokoupit.
 • Naše výbava: Pokud vlastní výbavu nemáte, rádi vám zapůjčíme naši. Ve výbavě máme AEG zbraň (MP5 nebo AK 47), obličejovou masku s termálním sklem, rukavice a maskáče. Poplatek za půjčení výbavy na jeden turnus je 300 Kč (12 Eur).

Airsoftové Kuličky

V základní ceně tábora je 3000 kuliček, které jsou dostatečné pro prvních několik dnů tábora. Spotřeba kuliček v dalších dnech bude rozdílná u každého hráče. Další kuličky si můžete přikoupit přímo v táboře. Doporučené kapesné určené na kuličky je cca 500 - 800,- Kč.

Kdo tábor povede

Vedoucí našich military táborů jsou členy airsoftových klubů, mají dlouholeté zkušenosti s pořádáním military akcí, a jsou vyškoleni v oblasti bezpečnosti při hře a zacházení se zbraní. Mnozí z našich vedoucích jsou členy armády ČR. Naši hlavní vedoucí úspěšně absolvovali školení hlavních vedoucích táborů akreditované Ministerstvem školství mládeže a tělovýchovy ČR a jsou držiteli Osvědčení hlavního vedoucího dětských táborů vydaného MŠMT ČR. Všichni oddílový vedoucí jsou pravidelně vyškolováni pro práci na dětských táborech. Praktikanti jsou kluci a holky ve věku 16-18 let, kteří ve většině případů naším táborem už prošli a jsou tak nepostradatelnou pravou rukou vedoucích. Vice o vedoucích na straně Naši vedoucí.

Základní cena tábora

 • Základní cena zahrnuje: Ubytování včetně lůžkovin, strava (6x denně) a pitný režim, vedoucí a odborný dozor, zdravotnický a ostatní personál, DPH. V základní ceně tábora je 3000 airsoftových kuliček.
 • Základní cena nezahrnuje: Airsoftovou výbavu (příplatek 300 Kč nebo 12 €), dopravu našimi autobusy, cestovní pojištění, příplatkové akce. U všech našich táborů je možný příspěvek odborů (FKSP) až do výše ceny tábora.

Doprava na tábor

Vlastní doprava: příjezd na tábor je mezi 16:30 a 18:00 hod. Odjezd v dopoledních hodinách posledního dne.

Autobusem: dopravu na tábor zajišťujeme smluvními autobusy z následujících odjezdových míst. Více informací o organizaci dopravy se dozvíte v sekci Doprava na tábor.

 • Praha (příplatek 240,- Kč)
 • Plzeň (příplatek 190 Kč)
 • České Budějovice (příplatek 190,- Kč)
 • Brno (příplatek 390,- Kč)
 • Humpolec (příplatek 240,- Kč)
 • Tábor (příplatek 140,- Kč)

Garance storna a úrazové pojištění trvalých následků

Dovolujeme si Vám nabídnout náš nový produkt garance storna a úrazové pojištění trvalých následků účastníka jako baliček za jednotnou cenu ve výši 160,-Kč za osobu a pobyt. Tento balíček zahrnuje úrazové pojištění trvalých následků u České podnikatelské pojišťovny pro dětské pobyty na území České republiky a garanci storna. Tabulku s garanci storna naleznete u storno podmínek v sekci přihláška.

Strava

Strava je zajištěna šestkrát denně - snídaně, svačina, teplý oběd, odpolední svačina, teplá večeře a druhá večeře po večerním programu. Pitný režim je zajištěn po celou dobu pobytu. Náš kuchařský tým tvoří kvalifikovaný hlavní kuchař a několik pomocníků. V táboře je plně vybavená kuchyně a jídelna s veškerým příslušenstvím. Jídelníček splňuje požadavky racionální výživy, každý den je součástí jídelníčku ovoce či zelenina a mléčné výrobky. K dispozici je i kiosek s občerstvením. Stravování je v souladu s příslušnými požadavky pro dětskou rekreaci. Na všechny turnusy tábora jsou přijímány i děti s bezlepkovou dietou. Pokud máte dítě s bezlepkovou dietou, prosíme, kontaktujte nás v dostatečném předstihu před táborem. (Doporučujeme přivézt vlastní suroviny na první dva dny).

Naši vedoucí a personál tábora

Za léta pořádání táborů jsme vybudovali tým zkušených vedoucích, kteří se o děti starají. Naši hlavní vedoucí jsou držiteli Osvědčení hlavního vedoucího dětských táborů vydaného MŠMT ČR. Oddílové vedoucí pravidelně vyškolujeme pro práci na dětských táborech. Naši praktikanti jsou kluci a holky ve věku 16-18 let, které jsme si ve většině případů vychovali na našich táborech.

Zdravotní péče a bezpečnost

Bezpečnost dětí na našich táborech je vždy naší nejvyšší prioritou. Při všech hrách, aktivitách a výletech dodržujeme bezpečnostní předpisy tak, abychom předešli poraněním. Součástí našich táborů je plně vybavená ošetřovna. O zdraví a pohodu účastníků se budou starat dva kvalifikovaní zdravotníci. Rodiče se mohou u zdravotníka kdykoli informovat o zdravotním stavu dětí. U příplatkových aktivit (paintball, Airsoft) jsou účastníci seznámeni s pravidly chování a bezpečnosti. Při koupání v bazénu jsou vždy přítomni instruktoři a vedoucí.

Poskytované slevy na tábory

Na naše tábory kromě kouzelnického tábora poskytujeme tyto slevy:

 • Při uhrazení plné ceny tábora do 30. 12. 2018: sleva 500 Kč (20 €)
 • Při uhrazení plné ceny tábora do 31. 1. 2019: sleva 300 Kč (12 €)
 • Sleva 300,- Kč (12 €) za sourozence
 • Sleva 750,- Kč za účast na více turnusech/táborech v roce 2018
 • Sleva za kombinaci táborů nebo turnusů Náměšť a Varvažov v jednom roce je 750 Kč (30 €). (Podmínkou je účast na dvou a více turnusech v jednom roce. Sleva bude odečtena od ceny druhého a dalších táborů.)
 • Sleva za kombinaci táborů nebo turnusů Dvorská Bouda a Vápenka v jednom roce je 1000 Kč (40 €)
 • Sleva pro děti z dětských domovů je individuální dle počtu dětí

Pro bývalé účastníky!

Zúčastnil ses v některém z minulých ročníků našeho tábora? Chceš letos za tábor zaplatit méně? Přiveď k nám kamaráda, který se našeho tábora ještě nikdy nezúčastnil. Za každého kamaráda, který si u nás zaplatí některý z turnusů, ti bude cena tábora snížena o 300 Kč (12 €).

(Pro uplatnění slevy za kamaráda je nutné v přihlášce napsat do kolonky "Poznámky/Zdravotní stav" žádost o tuto slevu a jméno účastníka. Bonus za kamaráda se účtuje zpětně po přijetí přihlášky od kamaráda.)

Slevy je možné kumulovat.

Co s sebou

Sportovní oblečení, plavky, trička, kraťasy, mikina nebo svetr, spodní prádlo, ručník, pláštěnka, pevné boty nebo kanady, sluneční brýle, kapesné a peníze na kuličky (500-1000 Kč), dobrou náladu a chuť si pořádně užít! Pokud využijete dopravu našimi autobusy, prosíme všechny účastníky, aby si nebrali víc jak jeden kufr/batoh a jedno příruční zavazadlo do autobusu. Pokud máte alergii na péřové lůžkoviny pak je nutností si vzít vlastní polštář.

Co s sebou nebrat

Nedoporučujeme mobilní telefony, elektroniku a jiné cennosti. Za ztracené nebo poškozené přístroje a věci, které nebudou uloženy v táborovém sejfu, nemůžeme ručit.

Informace, které se jinam nevešly

Škody na majetku způsobené z viny dítěte (ulomené kliky u dveří, rozbitá okna atd.) hradí rodiče v plném rozsahu.

Každé dítě si s sebou přiveze vyplněné potvrzení o způsobilosti zúčastnit se dětského tábora potvrzené lékařem a podepsané jedním z rodičů nebo zákonným zástupcem. Toto potvrzení má platnost jednoho roku. Máte-li tedy zdravotní potvrzení ze školy v přírodě apod. letošního data, není třeba vystavovat nové. Bez tohoto potvrzení není možný pobyt dítěte v dětském táboře! Dále si dítě s sebou přiveze potvrzení o úschově kapesného, podepsané taktéž zákonným zástupcem dítěte. Formuláře těchto potvrzení jsou přiloženy.

Přihlásit se na tábor


Kontakty

© 2002 — 2017, Agentura7.cz