Adrenalin Camp Varvažov

Místo konání: RS Avia Varvažov, Ostrovec PSČ 398 33, Jižní Čechy
doporučený Věk: 9 – 18 let
Odjezdová místa: Praha, Brno, Plzeň, Humpolec, Tábor
Kapacita tábora: 40 míst
Turnusy a ceny: T 1.: 29.06.2019 - 08.07.2019 (10 dnů) - cena 4 690 Kč (188 €)
T 2.: 08.07.2019 - 17.07.2019 (10 dnů) - cena 4 690 Kč (188 €)
T 3.: 17.07.2019 - 26.07.2019 (10 dnů) - cena 4 690 Kč (188 €)
T 4.: 26.07.2019 - 04.08.2019 (10 dnů) - cena 4 690 Kč (188 €)
T 5.: 04.08.2019 - 13.08.2019 (10 dnů) - cena 4 690 Kč (188 €)
T 6.: 13.08.2019 - 22.08.2019 (10 dnů) - cena 4 690 Kč (188 €)
T 7.: 22.08.2019 - 30.08.2019 (09 dnů) - cena 3 490 Kč (140 €)

Přihlásit se na tábor

o táboře

Adrenalinový camp

Tento tábor je určený pro všechny správný lidičky, kteří rádi zkouší nové věci a nesnáší nudu. Na tomto campu si v rámci programu vyzkoušíš takové aktivity jako je terénní jízda na čtyřkolkách a odvahu potrénuješ v lanovém centru. Komu to bude málo, může si zahrát Paintball nebo více vojenský a náročnější Airsoft.. Každý den bude zaměřen na jinou aktivitu a to tak, aby si ji každý co nejvíce užil. V rámci odpoledního celotáborového programu přijdou na řadu i klasické kolektivní hry a sporty, kde se všichni zapojí jako tým. Součástí večerního programu bude táborák, seznamovací diskotéka, a zábavné večery věnovaní etapovým hrám.

Volný čas, doplňkové a celotáborové programy

Adrenalinový camp Adrenalinový camp

V areálu RS Avia Varvažov pořádáme současně několik táborů s různým zaměřením Adrenalin Camp je jedním z nich.

Odpoledne se koná celotáborová hra společná pro všechny tábory. Děti jsou do oddílů rozděleny tak, aby mezi sebou mohly rovnocenně soutěžit, a při té příležitosti navazují nová přátelství s dětmi z jiných táborů.

Otevřené hodiny: Odpoledne je vyhrazeno 90 minut, během kterých se děti mohou zapojit do aktivit jiných typů táborů, jako jsou taneční, výtvarné a dramatické lekce nebo sportovní aktivity. Například děti z Adrenalin campu si mohou jít během otevřené hodiny vytvořit něco kreativního ve výtvarných ateliérech nebo zatančit apod.

Večerní program: Hlavní večerní program se každý den liší, za chladných večerů probíhá v jídelně a za hezkého počasí venku v areálu. Je plný bláznivých show, diskoték, scének vedoucích i dětí, sportovních aktivit, nebude chybět opékání buřtů, letní kino a spousty další legrace. Poslední večer každého turnusu nás čeká prodloužený program, kde děti mohou předvést, co se na táboře naučily. Budeme vyhlašovat vítěze celotáborové hry, vítěze nejuklizenějšího pokoje a rozdávat ceny a diplomy.

Sportovní zázemí

Adrenalinový camp

V areálu tábora se nachází fotbalové, volejbalová i asfaltové hřiště. Dále dostatek vybavení k provozování různých druhů sportů -, basketbal, softball, stolní tenis, badminton, stolní fotbálek apod. Součástí areálu je i hřiště na airsoft (mezi budovami bývalého chatkového areálu) a paintball, dráha na čtyřkolku a jízdárna pro koně.

Cena tábora zahrnuje:

 • Hra paintball včetně výbavy a 200 kuliček na hru
 • Hra Airsoft včetně výbavy a plného zásobníku kuliček na hru
 • Návštěvu horolezeckého centra v městě Písek (včetně zapůjčení vybavení)
 • Jízda na čtyřkolce – 2x 15 minut

Popis střediska

Rekreační areál Avia Varvažov se nachází v zalesněném údolí říčky Skalice v překrásném koutě Jižních Čech, asi 2 km od obce Ostrovec a jen pár kilometrů od přehrady Orlík. Rekreační areál se rozkládá na celkové ploše 20 000 metrů čtverečních a je plně vybaven k pořádání táborů. Areál tábora je již několik desetiletí využíván k pořádání dětských táborů a rekreace. Centrem areálu je hlavni budova, kde je 20 pokojů, kuchyně, jídelna, několik společenských místnosti, a nově zrekonstruované umývárny a sprchy. V blízkosti hlavni budovy se nachází 3 menší budovy s pokoji a společenskými místnostmi. V sousedství ubytovacích budov je stanová základna s dvoulůžkovými stany s podsadou. V hlavni budově budou probíhat společné večerní programy. Asi 200 metrů od hlavní budovy se nachází chatkový tábor s kapacitou cca 100 osob, určen především pro naše military tábory. Celková kapacita areálu tábora je 250 osob. Součástí areálu jsou hřiště na volejbal a fotbal a ohniště, lanová dráha, paintballové hřiště a dráha pro čtyřkolky. Nejmenší jistě potěší pískoviště, houpačky a prolézačky, k dispozici je i bohaté sportovní zázemí v podobě travnatého a betonového hřiště a dostatku všech běžně používaných sportovních pomůcek.

Ubytování

Pokoje na hlavní budově (4-6 lůžek) nebo pokoje na vedlejších budovách (4-8 lůžek), eventuálně pro případné zájemce dvoulůžkové stany s podsadou. Pro každého je přichystáno čisté povlečení (polštář, deka, prostěradlo). V táboře jsou vždy připraveny náhradní lůžkoviny. Areál je vybaven dostatečným standardním sociálním zařízením včetně sprch s teplou vodou. Vybavení tábora tak dává záruku solidního a postačujícího zázemí i v případě nepříznivých klimatických podmínek a je v naprostém souladu s hygienickými předpisy. Veškeré společné místnosti, sprchy a toalety jsou denně uklízeny.

Základní cena tábora

Základní cena zahrnuje: Ubytování včetně lůžkovin, strava (6x denně) a pitný režim, program, odborný dozor, zdravotnický a ostatní personál, DPH. V ceně adrenalin campu jsou zahrnuty aktivity airsoft, paintball, horolezecká stěna, čtyřkolky, projížďka na koni a zapůjčení military výbavy.

Základní cena nezahrnuje: dopravu našimi autobusy, cestovní pojištění, ostatní příplatkové akce.

U všech našich táborů je možný příspěvek odborů (FKSP) až do výše ceny tábora.

Garance vrácení peněz při storno pobytu

Dovolujeme si Vám nabídnout sjednání garance vrácení peněz při stornu pobytu za cenu 190 Kč na osobu a pobyt. Garanci si můžete objednat v přihlášce na tábor.

Strava

Strava je zajištěna šestkrát denně - snídaně, svačina, teplý oběd, odpolední svačina, teplá večeře a druhá večeře po večerním programu. Pitný režim je zajištěn po celou dobu pobytu. Náš kuchařský tým tvoří kvalifikovaný hlavní kuchař a několik pomocníků. V táboře je plně vybavená kuchyně a jídelna s veškerým příslušenstvím. Jídelníček splňuje požadavky racionální výživy, každý den je součástí jídelníčku ovoce či zelenina a mléčné výrobky. K dispozici je i kiosek s občerstvením. Stravování je v souladu s příslušnými požadavky pro dětskou rekreaci. Na všechny turnusy tábora jsou přijímány i děti s bezlepkovou dietou. Pokud máte dítě s bezlepkovou dietou, prosíme, kontaktujte nás v dostatečném předstihu před táborem. (Doporučujeme přivézt vlastní suroviny na první dva dny).

Doprava na tábor

Vlastní doprava: příjezd na tábor je mezi 16:30 a 18:00 hod. Odjezd v dopoledních hodinách posledního dne.

Autobusem: dopravu na tábor zajišťujeme smluvními autobusy z následujících odjezdových míst. Více informací o organizaci dopravy se dozvíte v sekci Doprava na tábor.

 • Praha (příplatek 240,- Kč)
 • Plzeň (příplatek 190 Kč)
 • České Budějovice (příplatek 190,- Kč)
 • Brno (příplatek 390,- Kč)
 • Humpolec (příplatek 240,- Kč)
 • Tábor (příplatek 140,- Kč)

Naši vedoucí a personál tábora

Za léta pořádání táborů jsme vybudovali tým zkušených vedoucích, kteří se o děti starají. Naši hlavní vedoucí jsou držiteli Osvědčení hlavního vedoucího dětských táborů vydaného MŠMT ČR. Oddílové vedoucí pravidelně vyškolujeme pro práci na dětských táborech. Naši praktikanti jsou kluci a holky ve věku 16-18 let, které jsme si ve většině případů vychovali na našich táborech.

Zdravotní péče a bezpečnost

Bezpečnost dětí na našich táborech je vždy naší nejvyšší prioritou. Při všech hrách, aktivitách a výletech dodržujeme bezpečnostní předpisy tak, abychom předešli poraněním. Součástí našich táborů je plně vybavená ošetřovna. O zdraví a pohodu účastníků se budou starat dva kvalifikovaní zdravotníci. Rodiče se mohou u zdravotníka kdykoli informovat o zdravotním stavu dětí. U příplatkových aktivit (paintball, Airsoft) jsou účastníci seznámeni s pravidly chování a bezpečnosti. Při koupání v bazénu jsou vždy přítomni instruktoři a vedoucí.

Poskytované slevy na tábory

Na naše tábory kromě kouzelnického tábora poskytujeme tyto slevy:

 • Při uhrazení plné ceny tábora do 30. 12. 2018: sleva 500 Kč (20 €)
 • Při uhrazení plné ceny tábora do 31. 1. 2019: sleva 300 Kč (12 €)
 • Sleva 300,- Kč (12 €) za sourozence
 • Sleva 750,- Kč za účast na více turnusech/táborech v roce 2018
 • Sleva za kombinaci táborů nebo turnusů Náměšť a Varvažov v jednom roce je 750 Kč (30 €). (Podmínkou je účast na dvou a více turnusech v jednom roce. Sleva bude odečtena od ceny druhého a dalších táborů.)
 • Sleva za kombinaci táborů nebo turnusů Dvorská Bouda a Vápenka v jednom roce je 1000 Kč (40 €)
 • Sleva pro děti z dětských domovů je individuální dle počtu dětí

Pro bývalé účastníky!

Zúčastnil ses v některém z minulých ročníků našeho tábora? Chceš letos za tábor zaplatit méně? Přiveď k nám kamaráda, který se našeho tábora ještě nikdy nezúčastnil. Za každého kamaráda, který si u nás zaplatí některý z turnusů, ti bude cena tábora snížena o 300 Kč (12 €).

(Pro uplatnění slevy za kamaráda je nutné v přihlášce napsat do kolonky "Poznámky/Zdravotní stav" žádost o tuto slevu a jméno účastníka. Bonus za kamaráda se účtuje zpětně po přijetí přihlášky od kamaráda.)

Slevy je možné kumulovat.

Co s sebou

Sportovní oblečení, plavky, trička, kraťasy, mikina nebo svetr, spodní prádlo, ručník, pláštěnka, pevné boty nebo kanady, sluneční brýle, hygienické potřeby (mýdlo, kartáček na zuby, zubní pastu, hřeben, atd.), ručníky, kapesníky, ponožky, pyžamo, tepláky, košile, tílka, letní bundu, sportovní obuv, nepromokavá obuv, letní čepice, opalovací krém, psací potřeby, dopisní papír, sešit, baterku a náhradní baterie, kapesné cca (300–600 Kč), dobrou náladu a chuť si pořádně užít! Pokud využijete dopravu našimi autobusy, prosíme všechny účastníky, aby si nebrali víc jak jeden kufr/batoh a jedno příruční zavazadlo do autobusu. Pokud máte alergii na péřové lůžkoviny pak je nutností si vzít vlastní polštář. Další osobní věci a osobní sportovní potřeby podle vlastního uvážení. Areál je vybaven standardním povlečením (polštář, deka, prostěradlo), spacáky nejsou nutností. Dobrou náladu a chuť si pořádně užít! Nezapomenout průkaz pojištěnce zdravotní pojišťovny!

Co s sebou nebrat

Nedoporučujeme mobilní telefony, elektroniku a jiné cennosti. Za ztracené nebo poškozené přístroje a věci, které nebudou uloženy v táborovém sejfu, nemůžeme ručit.

Informace, které se jinam nevešly

Škody na majetku způsobené z viny dítěte (ulomené kliky u dveří, rozbitá okna atd.) hradí rodiče v plném rozsahu.

Každé dítě si s sebou přiveze vyplněné potvrzení o způsobilosti zúčastnit se dětského tábora potvrzené lékařem a podepsané jedním z rodičů nebo zákonným zástupcem. Toto potvrzení má platnost jednoho roku. Máte-li tedy zdravotní potvrzení ze školy v přírodě apod. letošního data, není třeba vystavovat nové. Bez tohoto potvrzení není možný pobyt dítěte v dětském táboře! Dále si dítě s sebou přiveze potvrzení o úschově kapesného, podepsané taktéž zákonným zástupcem dítěte. Formuláře těchto potvrzení jsou přiloženy.

Přihlásit se na tábor


Kontakty

© 2002 — 2017, Agentura7.cz