Ubytování v LDT Jiskra v Náměšti nad Oslavou

Areál tábora

Vzhledem k volné kapacitě na našem táboře Jiskra u Náměště nad Oslavou nabízíme část této kapacity organizacím pro uspořádání vlastního tábora. Nabízíme kompletní ubytovací a stravovací služby. Stravování je standardně zajištěno 5 x denně (s možností druhé večeře) včetně pitného režimu. Na 10 ubytovaných je vždy jedna osoba jako doprovod zdarma. Ubytování je možné i menších skupin s respektem k tomu, že v areálu probíhají po celou dobu letní dětské tábory. Nabízíme i možnost zajištění doplňkového programu, jako je například návštěva lanového centra nebo návštěvy aquaparku. Veškeré potřebné informace včetně kalkulace cen za ubytování a stravování pro skupiny Vám poskytne marketingové oddělení na e-mailu info@rsjiskra.cz nebo na telefonu +420 725 851 946.

Popis areálu

Areál tábora

Rekreační areál Jiskra se nachází v zalesněném údolí řeky Oslavy v překrásném koutě Vysočiny, asi 4 km od obce Náměšť nad Oslavou. Rekreační areál se rozkládá na celkové ploše 24 000 metrů čtverečních a je plně vybaven k pořádání táborů. Areál tábora je již několik desetiletí využíván především k pořádání dětských táborů a rekreace. Centrem areálu je hlavní budova s plně vybavenou kuchyní, jídelnou a společenskými místnostmi. Nově zrekonstruované umývárny a sprchy jsou v samostatné budově. V blízkosti hlavní budovy se nachází 3 menší budovy se společenskými a hospodářskými místnostmi. Podél celého areálu je 42 chatek s pokoji po 6 lůžkách. Celková kapacita areálu tábora je cca 250 osob. Přímo v areálu je několik hřišť a bazén 20 x 10 metrů pro koupání. Areál se nachází na samotě v lesnatém údolí, což nabízí ideální prostor pro veškeré táborové i bojové hry a bitvy, hry v přírodě, koupání a výlety.

GPS souřadnice areálu: 49°11'0.913"N, 16°9'35.199"E
Adresa areálu: LDT JISKRA, U Vlasáka, Náměšť nad Oslavou 675 71

Letní dětský tábor Jiskra se nachází v údolí asi 1 kilometr od odbočky z hlavní silnice (za železničním přejezdem) mezi Náměští nad Oslavou a Březníkem za Velkopolským Dvorem. K táboru vede méně udržovaná silnice, která v areálu končí.

Pro veškeré další informace volejte kontaktní čísla:

  • Kraus Radoslav – 608 818 887
  • Kraus Lubomír – 773 656 582
Areál tábora Areál tábora Areál tábora

Kontakty

© 2002 – 2018, Agentura7.cz