Podzimní tábor Varvažov 2016

Místo konání: RS Avia Varvažov, Ostrovec PSČ 398 33, Jižní Čechy
Doporučený věk: 6 – 18 let
Odjezdové místo na tábor a zpět: Praha – cena 300 Kč
Kapacita tábora: 100 míst
Cena tábora: 1 690 Kč
Termín: 26. 10. – 30. 10. 2016

Přihlásit se na tábor

O táboře

Připravili jsme pro Vás nabitý táborový program! Můžete si vybrat z tanečního, výtvarného, dramatického či military zaměření, ve kterém si vyzkoušíte airsoft i paintball. Během pěti dní stihnete spolu s osvědčenými vedoucími z léta spoustu soutěží a her, které se budou počítat do celotáborové soutěže tzv. „celotáborovky“. Chybět nebudou ani večerní programy včetně uvítací a závěrečné diskotéky.

Zaměření

Podzimní tábor Varvažov
 • Dramaťák
  Nehráli jste nikdy v divadle? Nevadí! Dramatická výchova není primárně cílena na jevištní projev jako takový. Rozvineme Vaši individualitu, zaměříme se na práci s hlasem, zapojíme tělo, intuici a emoce. Budeme pracovat i s dalšími prvky, jako je výtvarno, hudba a rytmus. Hlavním cílem je nabytí zkušeností s vystupováním před ostatními, nestydět se a bez obav se předvést před publikem.
 • Podzimní tábor Varvažov
 • Tanec
  Výuka tance bude probíhat celé dopoledne, během něhož si vyzkoušíte hned tři taneční styly. Těšit se můžete na hip-hop a RNB s Vendulou "Ímou" Turkovou, dancehall s Pavlou Křečkovou a Ragga style s Kristiánem Kožušníkem. Na každý styl je vyhrazena hodina. Celý turnus bude zakončen taneční soutěží o sladké ceny a vše, co se naučíte, předvedete jako vystoupení na závěrečném večeru.
 • Podzimní tábor Varvažov
 • Výtvarka
  Co kdybychom si společně vyrobili originální trička pomocí batikování nebo vyzkoušeli techniku kašírování, malbu uhlem, tuší či klovatinou? Nebo jen tak poslouchali hudbu a podle nálady a vnitřních pocitů relaxovali nad vymalováním mandal? Na tohle všechno Vás lákají výtvarné lekce.
 • Podzimní tábor Varvažov
 • Military
  Setkání s kamarády z military dřív než za rok? K tomu je ideální náš podzimní tábor! První den se seznámíte s bezpečeností, táborovým řádem a pravidly, a pak už jen budete hrát. Můžete se těšit na taktiky CQB v budově, patrolu po okolí, zdravovědu s praktickou ukázkou a noční přepad. Zájemci si mohou vyzkoušet hru paintball. Na závěr Vás čeká střelecká soutěž, v níž poměříte své síly s ostatními.

Program

Podzimní tábor Varvažov
 • Dopoledne dle zaměření daného tábora
 • Táborové hry
 • Soutěže
 • Kolektivní sporty (V případě příznivého počasí nebude chybět fotbal, volejbal nebo basketbal, jako mokrá varianta programu poslouží stolní fotbálek nebo ping-pong.)
 • Deskové hry (V nabídce nebude chybět hra Dobble, Uno, Bang, Dostihy a sázky, vědomostní hry (Česko, Evropa, Svět), Monopoly a mnoho dalších.)
 • Večerní program (Plno bláznivých show, diskoték, scének vedoucích i dětí, vyhlášení „celotáborovky“ a závěrečná vystoupení.)

Táboroví vedoucí

Na táboře Vás přivítají hlavní vedoucí tábora Varvažov Zuzana Plachá a Vendula (Íma) Turková. Taneční chvíle strávíte s Kristiánem Kožušníkem, Pavlou Křečkovou, Vendulou (Ímou) Turkovou a Samanthou Jirákovou. Na výtvarné sekci budete tvořit s Lucií Nepovímovou a Bárou Blahoňovskou. Dramaťákem Vás provede Michaela Morávková a Zuzana Plachá. Military camp proběhne pod dohledem hlavního vedoucího military sekce Karla Hujera a vedoucích Tomáše (Cipise) Vaňka a Jana Ernesta. O Vaše případné odřeninky a bolístky se celou dobu bude starat zdravotník Ivan Dimov.

Cena tábora

Základní cena tábora zahrnuje: ubytování, strava (5x denně) a pitný režim (čaj, šťáva), odborný dozor, zdravotnický a ostatní personál, zapůjčení military výbavy (zbraň, ochranná maska, maskáče), DPH.

Základní cena nezahrnuje: dopravu, nákup airsoftových a paintballových kuliček (viz ceník)

Ceník kuliček
Airsoft Paintball
1000 ks 120 Kč 100 ks 100 Kč
2000 ks 220 Kč 200 ks 190 Kč
3000 ks 320 Kč 300 ks 280 Kč
4000 ks 400 Kč    
5000 ks 480 Kč    

Doporučené kapesné na nákup airsoftových a paintballových kuliček je 300 – 500 Kč.

Doprava na tábor

Vlastní doprava:

 • příjezd na tábor: mezi 13:00 – 15:00 hodin
 • odjezd z tábora: do 11:00 hodin

Autobusem:

Dopravu na tábor zajišťujeme smluvními autobusy z odjezdového stanoviště Praha-Roztyly, autobusové stanoviště, ulice Tomíčkova (GPS: 50.0384986N, 14.4762875E), za příplatek 300 Kč. Sraz účastníků je vždy 15 minut před uvedeným odjezdovým časem.

 • odjezd autobusu z Prahy na tábor: 13:00 hodin
 • příjezd autobusu z tábora do Prahy: 12:30 hodin

Podzimní tábor Varvažov

Potřebná dokumentace

 • ke stažení zde

Přihlásit se na tábor


Kontakty

© 2002–2013, Agentura7.cz