Military Camp víkend A7

Místo konání: LDT JISKRA, Náměšť nad Oslavou 675 71, okres Třebíč
Doporučený věk: 9 – 99 let
Doprava: vlastní
Kapacita tábora: 80 míst
Termíny a ceny 21. 04. – 23. 04. 2017 (3 dny) – cena 790 Kč

Přihlásit se na tábor

O akci Military Camp víkend A7

Military víkend Military víkend

Military Camp víkend je ideální příležitost vyzkoušet si to nejlepší z military-airsoft campu Tábora Náměšť.

Jedná se o víkendový "minitábor", kterého se mohou zúčastnit jak účastníci našich military campů, tak i jejich rodiče, kamarádi a sourozenci, kteří na táboře ještě nebyli nebo táborovým létům už poněkud odrostli. Military camp víkend je ideální pro všechny bez rozdílu pohlaví ve věku 9 až 99 let.

Military Camp víkend navazuje na tradici našich Airsoftových a Military táborů.

Airsoftové tábory patří k nejoblíbenějším v naší nabídce. Každého letního turnusu se účastní v průměru 80 dětí. I když většinu účastníků tábora tvoří kluci, na žádném turnusu nechybí ani pár děvčat. Program tábora je přizpůsoben jak začátečníkům a mladším, tak i zkušeným a starším hráčům. Tábor vede již několik let osvědčený tým vedoucích.

Děti jsou rozděleny do oddílů tzv. airsoftových čet dle zkušeností s airsoftem tak, aby byly vyrovnané a mohly proti sobě rovnocenně hrát. Pro starší a zkušenější airsofťáky máme kromě klasického airsoftového tábora také v nabídce Commandos Military Camp, který víc napodobuje vojenský režim. Military Camp víkend je tak ideální příležitost vyzkoušet si to nejlepší z military-airsoft campu Tábora Náměšť.

Věkové omezení: Vzhledem k fyzické náročnosti programu je spodní věková hranice pro přijetí na camp 9 let.

Program Military Camp víkendu

Těšit se můžeš na ochutnávku toho nejlepšího z Military A7. Dozvíš se základy první pomoci v "boji", taktické postupy v lese, pochodové formace, naučíš se manipulaci se zbraněmi, základy slaňování a spoustu dalšího.

Zdravověda:

Teoretická i praktická forma. Účastníci si vyzkouší první pomoc, stavění krvácení, fixaci zlomenin. V případě starších dětí více podrobně, u mladších účastníků spíše civilní PP s ohledem na praktickou část.

Military víkend

Slaňování:

Teoretická část zahrnující teorii slaňování a proškolení bezpečnosti. Praktická část formou slaňování z mostu.

Zelená taktika formou "SUT":

Základní formace, postupy a vyzkoušení si způsobů léčky v terénu.

Military víkend

Školení manipulace se zbraní:

Na začátku víkendu bude celému programu předcházet školení o manipulaci se zbraní. V případě zájmu se účastníkům budou vysvětlovat reálné metody manipulace se zbraní.

Hra airsoft:

Airsoft je hra velmi podobná paintballu s tím rozdílem, že airsoftové zbraně používají menší kuličky, které se při kontaktu s cílem neroztrhnou, a tudíž neznečistí oděv hráče. Hráči jsou rozdělení do dvou týmů a v simulované bitvě soutěží o vlajku. Před začátkem hry jsou všichni hráči seznámeni s bezpečností a pravidly hry, které je bezpodmínečně nutné dodržovat. Hra probíhá v lese v blízkosti areálu tábora.

Hráči dostanou k zapůjčení maskáče, zbraň a masku. Pro účast na hře airsoft je nutno vyplnit a podepsat „Souhlas s účastí na hře airsoft“ od rodiče nebo zákonného zástupce, který Vám bude zaslán s přihláškou na tábor nebo je ke stažení v sekci Dokumenty ke stažení.

Večerní program:

Táborák, noční hra.

Airsoftová výbava

Pokud máte airsoftovou výbavu: Zhruba polovina účastníků přijíždí na tábor s vlastní airsoftovou zbraní a ochranným oděvem. Pokud si přivezete vlastní výbavu, doporučujeme AEG zbraň s nabíječkou, kanady nebo pevnou kotníkovou obuv do lesa, maskáče a rukavice. Z důvodu bezpečnosti je nutné, abyste měli ochranu obličeje – obličejovou masku nebo ochranné brýle a šátek na obličej. V případě ochranných brýlí je nutné mít s sebou vyplněný souhlas rodičů. Prosíme, abyste na tábor nevozili vlastní kuličky s ohledem na údržbu zbraní. Na táboře máme dostatečné množství kuliček, které si můžete kdykoliv dokoupit za běžné ceny.

Pokud airsoftovou výbavu nemáte: Ve výbavě k zapůjčení máme AEG zbraň (MP5 nebo AK 47), obličejovou masku s termálním sklem a maskáče s blůzou. Zapůjčení výbavy je v ceně víkendu. Výbavu si můžete objednat v přihlášce na tábor. Doporučujeme si s sebou vzít vlastní opasek do kalhot, šátek a střelecké rukavice.

Airsoftové kuličky: 

Ceník kuliček:
Airsoft
1000 kuliček/100,- Kč

Doporučené kapesné na nákup airsoftových kuliček na akci je 300,- Kč (max 500,- Kč).

Doprava na areál

Vlastní doprava: Dovolujeme si řidiče upozornit, že lesní příjezdová cesta do areálu tábora, je ve vlastnictví Lesů ČR, provozovatel tábora tedy nemá možnost ovlivnit její stav. Cesta není dobře sjízdná pro sportovní auta se sníženým podvozkem.

  • Nástup na pobyt: v pátek 21. 4. 2017 od 15:00 hod do 18:00 hod
  • Zakončení pobytu: v neděli 23. 4. 2017 od 15:00 hod do 16:00 hod

Cena

Základní cena zahrnuje: ubytování pro 1 osobu na 3 dny (2 noci), plnou penzi (strava 5x denně) a celodenní pitný režim (čaj, šťava), odborný dozor (vedoucí), zdravotnický a ostatní personál, DPH, zapůjčení military výbavy (maskáče, zbraň a masku)

Základní cena nezahrnuje: nákup airsoftových kuliček (viz ceník), dopravu

Vedoucí

Vedoucí jsoučleny airsoftových klubů a mají dlouholeté zkušenosti s pořádáním obdobných akcí. Všichni vedoucí účastnící se military víkendu tvoří základní stavební kámen našich military táborů (Emil Hradecký – hlavní vedoucí military táborů Náměšť, Karel Hujer – hlavní vedoucí a technik military táborů Varvažov, Tomáš Hejna, Jaroslav Tuček, ad.). Vedoucí s námi pravidelně jezdí na námi pořádané akce pro děti a mládež (dětské tábory, školy v přírodě, animační programy) a jsou pravidelně vyškolováni pro práci na dětských táborech a jiných námi pořádaných akcích.

Více o vedoucích naleznete zde.

Bezpečnost a zdravotní péče

Zdravotní péče:

Při všech hrách, aktivitách a výletech dodržujeme bezpečnostní předpisy tak, abychom předešli poraněním. Součástí tábora je plně vybavená ošetřovna. O zdraví a pohodu účastníků se starají dva kvalifikovaní zdravotníci. V případě nemoci či úrazu dítěte zdravotníci telefonicky kontaktují zákonného zástupce až po ošetření pacienta. Zdravotník zpravidla neinformuje rodiče o drobných oděrkách, bodnutí hmyzem (pokud není dítě alergik), mírně zvýšené teplotě, jednodennímu průjmu apod. O zdravotním stavu svého dítěte se můžete sami informovat u zdravotníka formou SMS zprávy na +420 725 851 946 (Mgr. Hana Hudská, Zdravotník ZA ČČK), odpoví Vám, jakmile to bude možné.

Bezpečnost:

Pro účast na hře airsoft je nutno vyplnit a podepsat „souhlas zákonného zástupce s aktivitami“ od rodiče nebo zákonného zástupce (viz document tiskopisy k táboru). Bez tohoto potvrzení není možná účast na hře airsoft!

Před začátkem hry jsou všichni hráči seznámeni s bezpečností a pravidly hry, které je bezpodmínečně nutné dodržovat. Hry probíhají v lese v blízkosti areálu.

Bezpečnost při manipulaci se zbraněmi: Všechny zbraně, ať už vlastní nebo námi zapůjčené, jsou uskladněny v technickém skladu, ke kterému má přístup pouze technik a vedení tábora. Zbraně se dětem vydávají vždy před hrou a po skončení hry se opět odevzdávají do skladu.

Bezpečnost při airsoftových hrách: Není klišé zdůraznit, že bezpečnost dětí na našich táborech je pro nás prioritou číslo jedna. Airsoftové a paintballové tábory pořádáme od roku 2009. Každý rok se jich účastní přes 1000 dětí. Za tuto dobu se nestal vážnější úraz, pomineme-li oděrky, modřiny a ulomený zub. Vedoucí při hrách dbají na bezpečnost, zejména na nošení ochranných pomůcek, a diskvalifikují ze hry děti, které bezpečnostní pravidla porušují.

Ubytování a stravování

Ubytování je zajištěno v 6 – 8 lůžkových chatkách. Chatky jsou vybaveny standardními lůžkovinami (polštář, prostěradlo), v rámci military táborů doporučujeme vzít si s sebou vlastní spacák (chatky nejsou vytápěné). Sociální zařízení je společné v samostatné budově.

Stravování začíná večeří a končí obědem a svačinovým balíčkem na cestu.

Strava je zajištěna pětkrát denně - snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, večeře. Pitný režim je zajištěn po celou dobu pobytu. V areálu je plně vybavená kuchyně a jídelna s veškerým příslušenstvím.

Snídaně probíhají formou švédských stolů, obědy (polévka+hlavní chod) a večeře jsou teplé, ke svačině střídáme ovoce, pomazánky s pečivem, občasné sladkosti (sušenky, perníky, buchty).

V případě zájmu zajistíme bezlepkovou stravu, vegetariánskou stravu nebo jakoukoliv jinou potravinovou dietu.

S ohledem na charakter tábora vybavte účastníka spacím pytlem a baterkou s náhradními bateriemi.

Co s sebou

Hygienické potřeby (mýdlo, kartáček na zuby, zubní pastu, hřeben, atd.), ručník, kapesníky, ponožky, pyžamo, tepláky, kraťasy, košile, trička, tílka, svetr, mikinu, letní bundu, pláštěnka, sportovní obuv, obuv nepromokavá, letní čepice, sluneční brýle, opalovací krém, repellent (areál je u řeky), psací potřeby, sešit, baterku a náhradní baterie, kapesné dle uvážení. Další osobní věci a osobní sportovní potřeby podle vlastního uvážení.

Potvrzení o způsobilosti zúčastnit se akce potvrzené lékařem, léky, které pravidelně užíváte, průkaz pojištěnce zdravotní pojišťovny, souhlas zákonného zástupce s aktivitami. Vlastní spacák (s ohledem na chladnější počasí).

Upozornění! Potvrzení o způsobilosti zúčastnit se dětského tábora (akce) potvrzené lékařem a podepsané jedním z rodičů nebo zákonným zástupcem. Toto potvrzení má platnost jednoho roku. Máte-li tedy zdravotní potvrzení ze školy v přírodě apod. letošního data, není třeba vystavovat nové.

Nedoporučujeme brát s sebou cennosti a mobilní telefony (možnost zavolat si od pořadatele), za případnou ztrátu neručíme.

Fotogalerie již proběhlých akcí

Odkazy na fotogalerii proběhlých akcí Military Camp víkend naleznete níže:

  • 1. Military camp víkend (20. – 22. 5. 2016): zde
  • 2. Military camp víkend (23. – 25. 9. 2016): zde

Přihlásit se na tábor


Kontakty

© 2002 – 2016, Agentura7.cz