diskuze tábor Itálie letní tábory lyžařské tábory  
Lyžařské tábory Lyžařský tábor Dvorská boudaLyžařský tábor Na Vápence

 

 

Letní tábory 2015 s Agenturou7

Tábory pro Vás pořádáme už od roku 2002. Dlouholetou tradicí se mohou pyšnit naše taneční, sportovní a divadelní letní tábory, od roku 2010 pořádáme také military, airsoft, paintball a adrenalinové tábory, jazykový Lingua Camp, DJ Camp, kouzelnický tábor s Pavlem Kožíškem, stejně jako počítačový nebo výtvarný tábor. Nechybí ani tábory pro všechny milovníky a milovnice koní. Zaměření je na výběr rok od roku víc, a tak určitě najdete takové, které osloví Vaši ratolest.

V Česku pořádáme tábory 2015 ve třech areálech a stejně jako v minulých letech, i letos pokračujeme v pořádání letních táborů u moře – můžete tak poslat svoje dítě nebo teenagera na tábor a zároveň k moři za přijatelnou cenu.

(Všechny letní tábory dříve konané v Kunčicích pod Ondřejníkem se od roku 2013 přesunuly do nového areálu v Náměšti nad Oslavou, který poskutuje lepší podmínky v mnoha ohledech. Proto pokud jste zvyklí na naše, již tradiční, tábory z Kunčic, podívejte se na letošní nabídku táborů v Náměšti zde.)

U všech táborů je možné za výhodnou cenu přiobjednat extra aktivity, jako jízdy na čtyřkolkách, různé výlety do pozoruhodných měst a míst v okolí areálů, jízdy na koních (pro ty, kteří si zvolí jiný než tábor s koňmi), kurzy modellingu, airsoft, paintball, návštěvu aquaparku či jaderné elektrárny. Můžeme Vám také zprostředkovat cestovní pojištění na tábory v zahraničí, a poskytnout Vám tak kompletní servis zcela bez starostí.

Vedoucí táborů

Všichni naši hlavní vedoucí jsou zapálení pro práci s dětmi a teenagery, mají dlouholeté zkušenosti a jsou řádně proškoleni. Děláme vše pro to, aby bylo o Vaše dítě postaráno s maximální péčí, pozorností a respektem.

Máte otázky?

Pokud jste jakoukoli informaci nemohli najít na našich stránkách nebo máte speciální přání či požadavky, neváhejte nás kontaktovat na emailu nebo telefonu 608 818 887. Můžete nám samozřejmě taky nachat vzkaz na naší stránce na Facebooku.

Těšíme se na Vás!

Vyberte si tábor podle lokality:

 


Kontakty

© 2002–2013, Agentura7.cz