Letní tábory 2017 s Agenturou7.cz s.r.o.

Tábory pro Vás pořádáme už od roku 2002. Dlouholetou tradicí se mohou pyšnit naše taneční a divadelní letní tábory. Od roku 2010 pořádáme také military tábory, jako je airsoft či paintball. Oblíbenými se staly také specializované tábory, mezi které patří jazykové tábory, DJ Camp, počítačové, šermířské nebo koňské tábory. Nechybí ani tábory pro nejmenší účastníky Můj první tábor a Klasické tábory.

V Česku pořádáme tábory ve třech areálech, v  Náměšti nad Oslavou, Varvažově a na Dvorské boudě.

(Všechny letní tábory dříve konané v Kunčicích pod Ondřejníkem se od roku 2013 přesunuly do nového areálu v Náměšti nad Oslavou, který poskytuje lepší podmínky v mnoha ohledech. Proto pokud jste zvyklí na naše, již tradiční, tábory z Kunčic, podívejte se na letošní nabídku táborů v Náměšti zde.)

U všech táborů je možné za výhodnou cenu přiobjednat extra aktivity, jako je jízda na čtyřkolkách, různé výlety do míst v okolí areálů, jízdu na koních, hru airsoft, paintball či velmi oblíbený výlet do aquaparku.

Vedoucí táborů

Všichni naši hlavní vedoucí jsou zapálení pro práci s dětmi a teenagery, mají dlouholeté zkušenosti a jsou řádně proškoleni. Děláme vše pro to, aby bylo o Vaše dítě postaráno s maximální péčí, pozorností a respektem.

Máte otázky?

Pokud jste jakoukoli informaci nemohli najít na našich stránkách nebo máte speciální přání či požadavky, neváhejte nás kontaktovat na email nebo telefonicky +420 608 818 887. Můžete nám samozřejmě taky nechat vzkaz na naší stránce na Facebooku.

Těšíme se na Vás!

Vyberte si tábor podle lokality:

 

 

Kontakty

© 2002–2017, Agentura7.cz